Бүгін: 22 Қазан Нашар көретіндерге арналған нұсқа 0 °C
  • USD
  • EUR
  • RUB
Ертіс ауданының әкімдігіресми интернет-ресурс
Акимат Иртышского районаОфициальный интернет ресурс

Навигация

Ертіс аудандық мәслихатының ХАБАРЛАМАСЫ

Басты Ертіс аудандық мәслихаты Сайлау комиссиялары Ертіс аудандық мәслихатының ХАБАРЛАМАСЫ

2019-01-20

Ертіс аудандық мәслихаты  2019 жылғы 9 қаңтардағы № 157-36-6    шешімімен   аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялар  сайланғанын хабарлайды.   Сайлау комиссиялардың алғашқы отырыстарының  хаттамаларына  сәйкес   сайлау комиссиялардың  төрағалары,  төраға орынбасарлары және хатшылары  сайланды.  Аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялар келесі құрамында  жұмыс атқарады:

Ертіс аудандық аумақтық сайлау комиссиясы (Ертіс ауылы Қажымұқан көшесі, 118, аудан әкімінің аппараты)

Төраға Г.С. Сыздықова, төраға орынбасары А.Қ.Рахманова, хатшы Д.А. Ақтаева, мүшелері: С.В. Полякова, О.С., Қ. Е. Базарбаева, Г.А. Сәрсембенова

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 252 сайлау учаскесі  (Ертіс ауылы Түгел батыр көшесі, 28, № 1 ЖОББМ)

Төраға Ахметжанов М.Қ., төраға орынбасары А.Б.Құсайынов, хатшы Ә.Ж.Баязова, мүшелері: Ғ.Қ. Сердалин, А.У.Букабаев, Р.М.Урумбаева, Р.Т. Шакимаев

№ 253 сайлау учаскесі  (Ертіс ауылы  Бөгенбай көшесі, 51 № 2 ЖОББМ)

Төраға Ә.Б. Байтемірова,төраға орынбасары А.Қ.Кукатов,хатшы М.С. Көшербаева, мүшелері С.Қ. Әлжанов,Л.М. Маратова , Б.А.Байтоғай, Ә.Қ. Копеева                                            

№ 254  сайлау учаскесі   (Ертіс ауылы Иса Байзақов көшесі, 10,   Балалар өнер мектебі)

Төраға Ж.Ш. Аманжолов, төраға орынбасары О.Н. Петруша, хатшы А.С.Сатханова, мүшелері: С.Б. Көшербаев, А.Е.Құсайынова, О.В. Алданғорова, Қ.З. Кушкарова

№ 255 сайлау учаскесі   (Ертіс ауылы Қажымұқан көшесі, 134,   № 3 ЖОББМ)

Төраға С.Д. Бекжасарова , төраға орынбасары С.Т. Аренова,хатшы А.Ш. Сәрсенбаева, мүшелері: Б.Қ. Бекниязов, Қ.А. Досанов,Е.Т. Айтышев, Л.Т.Искакова

№ 256 сайлау учаскесі   (Ертіс ауылы Бурягин көшесі, 14,   № 4 ЖОББМ)

Төраға Г.Қ. Қалижанова, төраға орынбасары Н.Г.Баязова, хатшы А.У.Шайкова, мүшелері:

Ж.Ж. Сакижанова , С.Ж. Кузбакова, К.А.Карякин, А.Р. Шлейгель

№ 257 сайлау учаскесі   (Қызылжар ауылы   Школьная көшесі, 1,   ЖОББМ)

Төраға Д.Қ. Абишев,төраға орынбасары Р.К.Майкенова,хатшы Ж.Н. Арипова, мүшелері:

А.А.Абенова, Т.А. Аулабаев , Ә.Т. Елмұратова , Ж.Ж. Бейсембинова

№ 258 сайлау учаскесі  (Тоғызақ ауылы  Парковая көшесі, 21, бұрынғы мектеп ғимараты)

Төраға В.В.Пургин, төраға орынбасары Ғ.А. Қазбеков, хатшы Н.В.Попенко,  мүшелері

Е.И. Булова, С.Ж.Смағұлов

№ 259 сайлау учаскесі  (Луговой ауылы Жамбыл көшесі, 1, ауылдық клубы)

Төраға Л.Ж. Ақылбаева, төраға орынбасары Р.И.Чуб, хатшы  Т.В.Тукбулатова, мүшелері

Ж.Қ. Мұсабаев, Г.А.Груберт

№ 260 сайлау учаскесі (Иса Байзақов ауылы Николаев көшесі,11, ауылдық Мәдениет  үйі)

Төраға У.А. Аубакиров, төраға орынбасары Д.Х. Ильясов, хатшы Л.С. Нетреба, мүшелері:

Қ.Р. Теміров, Н.В.Терлецкая

№ 261 сайлау учаскесі  (Үлгілі ауылы  Школьная көшесі, 5ЖОББМ)

Төраға Н.Қ. Тельгузинова , төраға орынбасары Г.З. Нажикенова, хатшы Ж.М.Нұркенова,мүшелері; М.У.Бадиспаев , Р.Б. Қаржасова

№ 263 сайлау учаскесі  (Северный  ауылы  Садовая көшесі, ауылдық Мәдениет  үйі)

Төраға А.Ш. Шухаманов , төраға орынбасары Ж.З. Мақышева, хатшы К.М.Мұсабекова, мүшелері: С.Б. Сулейменов, Н.А. Красильская

№ 264 сайлау учаскесі  (Степной ауылы  Степная көшесі,21  бұрынғы мектеп ғимараты)

Төраға Ж.Р. Егимбаев, төраға орынбасары Г.Қ. Кужакова, хатшы С.Т. Егинбаев, мүшелері:

Д.Н.Кужакова, А.С.Сағандықова

№ 265 сайлау учаскесі  (Қараағаш ауылы  Момышұлы көшесі, 2   ЖОББМ)

Төраға А.Қ. Абенова, төраға орынбасары А.Д.Шайхина,хатшы Н.Қ.Аужанова, мүшелері;

Б.П.Ауталипова, О.С.Таңжариков

№ 266  сайлау учаскесі(Майқоңыр ауылы  Мира көшесі, 5ЖОББМ)

 

Төраға Г.Ж.Мұстафина, төраға орынбасары Н.С.Сейсенбаева, хатшы Д.Қ.Орымбаева,  мүшелері:А.Н.Аралов, Р.З.Лаврентьева

№ 267 сайлау учаскесі  (Қарақұдық ауылы  Рамазанов көшесі, 26А, МСО)

Төраға Ғ.Е.Абенова, төраға орынбасары Н.А.Жұматай, хатшы Д.Қ.Асқарова, мүшелері:

М.З.Темірбаева ,Ә.М.Сыздықова

№ 269 сайлау учаскесі(Ынтымақ  ауылы  Мүткенов көшесі, 19,  мектеп)

Төраға Г.Қ.Ахметжанова, төраға орынбасары Қ.Қ.Кушербаева, хатшы Ш.Қ.Рахуова, мүшелері:

Қ.М.Ақышев,Р.Д. Манапова

№ 270 сайлау учаскесі  (Қараөткел ауылы Шамкенов көшесі, 8,  ауылдық клубы)

Төраға О.Х. Қаленова, төраға орынбасары Л.А.Батабаева, хатшыБ.М. Мамынова, мүшелері:

М.Қ. Даукенов , С.Ж.Нұриденов

№ 271 сайлау учаскесі  (Панфилов ауылы Горобец көшесі, 1А,  ауылдық Мәдениет үйі)

Төраға Т.В.Жамбаева, төраға орынбасарыА.У.Ахметов, хатшы К.Ж. Нұртазина, мүшелері:

Ә.Ж., Қ.Қ.Шакиров

№ 272  сайлау учаскесі  (Ұзынсу ауылы  Ленин көшесі, 60,  ауылдық клубы)

Төраға Қ.Қ. Молдабеков, төраға орынбасары Н.Н.Литвинова , хатшы Ф.Ж.Кушербаева, мүшелері: А.Қ.Сәрсембаева, Б.Н.Қарабаев         

№ 273 сайлау учаскесі (Ағашорын ауылы Бөгенбай батыр көшесі, 5 МСО)

Төраға Ә.Д. Такирова, төраға орынбасары Ә.Қ. Балтабаева, хатшы Л.Ж. Бейсембаева, мүшелері: Т.Ы. Бейсенова, С.М. Майданов

№ 274сайлау учаскесі   (Ленин ауылы  Октябрьская көшесі, 9  ауылдық клубы)

Төраға Ш.Б. Жұманов, төраға орынбасары Р.А.Баймышев, хатшы Н.С.Кокарева, мүшелері: Р.Н.Ермекова. С.А. Каменчук

№ 275 сайлау учаскесі   (Аманкелді ауылы Аманкелді  көшесі, 3  ауылдық клубы)

Төраға Қ.Қ.Қарыбаев, төраға орынбасары Г.С.Бейсекеева, хатшы Ә.Ш. Смағұлова, мүшелері:

А.Қ. Аманжолова , Г.А.Семизбаева

№ 276 сайлау учаскесі  (Қосағаш ауылы Абылайхан көшесі,9  ЖОББМ)

Төраға Хуатхан Әскербек, төраға орынбасары А.О.Джағапаров, хатшы Г.Б.Малғазинова, мүшелері:В.Э.Борисенко, Н.Қ.Шапихов

№ 277 сайлау учаскесі  (Голубовка ауылы Степная көшесі,  7   ауылдық Мәдениет үйі)

Төраға А.Е.Байғазинова, төраға орынбасары К.Қ. Омарова, хатшы М.С. Қаламова, мүшелері:

Г.Қ. Ақтанова, Н.Н.Карсакова

№ 278  сайлау учаскесі     (Тоқта ауылы Строительная көшесі,  9   ауылдық клубы)

Төраға Л.Ш.Нұрмағамбетова, төраға орынбасары Г.А. Қарибаева, хатшы Т.Г. Романович,

мүшелері: Т.Ж. Сайдахметова, Р.Ж. Панова

№ 279 сайлау учаскесі  (Сілеті ауылы Школьная көшесі, 2   ЖОББМ)

Төраға С.А,Балташева, төраға орынбасары К.Ш.Нұрғалиев, хатшы М.С. Абдрахманова,  мүшелері: А.Қ.Хамитова , Н.Ж.Идрисова

№ 280 сайлау учаскесі (Қызылағаш ауылы Жазы батыр көшесі, 1 А, ауылдық клубы)

Төраға Ж.Қ. Батырғожинов, төраға орынбасары Б.Қ.Исаханова, хатшы М.А.Аубәкірова, мүшелері: А.Ж.Ахмедьянов, Д.С. Қошумова

№ 281 сайлау учаскесі  (Қоскөл ауылы Мира  көшесі, 15,  ауылдық клубы)

Төраға Л.С. Наривончик , төраға орынбасары В.Л.Пэдури , хатшы А.Қ.Исқақова, мүшелері:

Л.Н.Қаламова, Т.В.Петровская

№ 282  сайлау учаскесі (Қызылқақ ауылы Ленин  көшесі, 8,  ауылдық клубы)

Төраға А.М.Қабылбекова, төраға орынбасары Г.А.Серікпаева , хатшы Ж.Т.Темірбаева, мүшелері:Г.Н.Құлахметова , Ж.Ж.Қабытаев

№ 283 сайлау учаскесі     (Бұланбай ауылы Көбетей батыр көшесі, 2А,   мектеп)

Төраға Т.Б.Көпеев , төраға орынбасары Б.Ә.Мусин , хатшы Ш.Қ. Мусина, мүшелері: А.Е.

Досов, Д.Қ. Мусина

Сондай-ақ оқыңыз